Film

Star Wars: Son Jedi

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Film Sinema Çekimidir
.Farklı topraklara adım atan Rey (Daisy Ridley), efsanenin yeni bölümünde Finn (John Boyega), Poe Dameron (Oscar Isaac) ve Luke Skywalker (Mark Hamill) ile destansı yolculuğuna devam ediyor.

Return to Montauk

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Bakıcı Inconceivable

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

SPF-18

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Kaçakçı Berry Seal

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Yaşanmış gerçek bir olaydan anlatılmıştır daha önce narcos dizisindede barry seal ismi geçmiş kartel tarafından öldürülmüştü filmde bizleri bakalım neler beklıyor

Adalet Birliği

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

dünyayı yoketmeye programlı yaratık yıllarca doğru zamanı beklemiş beklmeiş ve supermanın ölümünden sonra ortaya çıkıp dünyayı yoketmeye çlışıcaktır

Logan Lucky

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Kuzey Carolina’da NASCAR yarışına gözdiken iki kardeşin kolay para kazanma hikaesini kon almakta aksiyonu ve macerası dolu dizgin 🙂

Midnight Runners 2017

N/A / 10
Ülke :
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Before I Fall

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Geçirdiği bir trafik kazası sonrasında sürekli aynı günü yaşamak zorunda kalan ve bu süreçte hayatındaki pek çok gizemle yüzleşen Samantha’nın hikayesi.Her şeyi değiştirmek için bir günün olsaydı? Samantha Kingston her şeye sahipti; mükemmel arkadaşlar, mükemmel bir erkek arkadaş ve mükemmel gözüken bir gelecek ancak her şey bir anda değişiverdi. Bir gecenin ardından Sam olmayan bir geleceğe uyanır. Artık aynı günü sürekli yaşamaya başlamıştır. Bu tekrar içerisinde hayatının mükemmelliğini sorgulamaya başlar. Raydan çıkmış hayatının gizemini çözmeye başlamasıyla birlikte etrafındaki insanların sırlarını açığa çıkarmaya başlar. Sam bu süreç içerisinde bir günün ne kadar değerli olduğunun farkına varır. Etkilenen sadece onun hayatı değildir, etrafındaki insanların hayatı da en az onunki kadar etkilenmektedir.

Max Payne

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

New York’ta DEA ajanı olan Max Payne hayatta herşeye sahiptir; çok iyi bir iş, mükkemmel bir iş ve güzel bir kız çocuk. İçinde olduğu bu Amerikan rüyası kısa zamanda bir kabusa dönüşür. Bir gün eve döndüğünde eşi ve bebeğini vahşice öldrülmüş halde bulur. Kendi başına bu cinayetin izlerinin peşine düşer ve fakat NYPD onu çeteler, acımasız işbirlikleri ve şehrin gördüğü en şiddetli fırtınanın arasına çeker. Kaybedecek hiçbirşeyi olmayan, dürüst ve metanetli bir adam olan Max, ailesini duyuğu sonsuz sevgiyle de beraber bu cinayetleri ve şehirdeki pislikleri çözmek için biçilmiş kaftandır. Yeraltı hayatının karanlığıyla uğraşırken, başka dünyalardan düşmanlar da onu karanlığa itecektir. Özlemle beklediği intikamın vakti gelmiştir!..

Aşkın Çekimi Their Finest

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

40’ların Londra’sı; her gece Alman uçaklarından bombalar düşüyor, insanlar kendilerini korumak için koşturuyor, herkes çok karamsar. Catrin Cole (Gemma Arterton), akıllı ama özgüveni zayıf genç bir kadındır. İstihbarat Bakanlığı’nın savaşa dair söylemlerini ileten “iyimserlik aşılayıcı” ve “ikna edici” savaş propagandası filmlerinde çalışmak üzere işe alınır. Asıl görevi, bu filmlerdeki kadın karakterler için o zamanlar “lapa” olarak adlandırılan türden diyaloglar yazmaktır. İlk işi ise, Dunkirk açıklarında batmakta olan bir donanma gemisindeki askerleri alkolik babalarının teknesiyle kurtarmayı başarmış iki kız kardeşin öyküsünü araştırmaktır. Araştırmasını yaparken de ona ilgi duyan iki erkek arasında kalacaktır.

Happy Death Day

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Sıradan bir hayat yaşayan üniversite öğrencisi Tree’nin hayatı, maskeli bir katil tarafından şaşırtıcı bir şekilde değişir. Katil tarafından korkunç bir şekilde öldürülen Tree, mucizevi bir şekilde hiç yaşanmamış gibi aynı günün sabahına uyanır. Öldürüldüğü günün tüm detaylarını ve korkunç sonununu tekrar tekrar yaşamaya başlar. Ta ki katillinin kimliğini ortaya çıkarana kadar.
Başrollerinde Jessica Rothe, Israel Broussard ve Ruby Modine’in yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Christopher Landon oturuyor. Senaryoyu ise Landon ile birlikte Scott Lobdell kaleme aldı.

Sarışın Bomba

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

MI6’in ölüm Meleği İngiliz ajanı Lorraine Broughton (Charlize Theron) Canladırmakta.

Berlinde Bir Ajanın ölümünü araştırmak için soğuk almanyaya gönderilen Güzel Sexi Ajanı Bir çok Süpriz Beklemekte

Muhteşem Gatsby

N/A / 10
Yıl :
Season / Episode : - / 0

Gençlik Aşkının Peşinden gelen Yakışıklı Gatsby’i Kimse tanımamaktadır. Şehrin en ünlü olmkla birlikte verdiği akılamaz partileri muhteşem evi vardır. hakkında birsürü söylenti vardır ve onu kimse tanımamaktadır.
Nick Carraway Yazar olmakla birlikte Eğlencenin Gözde yerlerinden biri olan New Yorka Yerleşir ve Gatsbyin Komşusu olur.

Aynı zamanda Gatsbyin Aşık olduğu kadınında kuzenidir. ama kadın evlidir ona yaklaşabilmek adına kuzeni Nick ile yakın olurlr partısıne özel davetiye ile komsusunu davet eder. Fazla detaya geldik. Siz filmi izleyin 🙂 Başrolde Leonardo DiCaprio nun yanında Örümcek adam filminden tanıdğımız Tobey Maguire Bulunmakta Film 1920 yıllı zamanda geçmektedir iyi seyirler

Valerian

N/A / 10

Özel Ajan Valerian Zamanda Aynı Zamandada Uzayda Yolculuk Yapmaktadır.Sexi Yardımcı Laureline ile Maceralarını Anlartan Filmimizde Pop Müziğin İkonu Rihanna Kumadan Arün Filitt Rolü İle Ekranlarda Boy Göstericek.

Luc Besson Yöetmen Koltüğünda Oturmakta.

Maceradan Maceraya Koşan Filmimizde Sizlere İyi Seyirler Dileriz.